Mevzuat  >> Genelgeler >> 1997 Yılı >>26 Nolu Genelge 19.03.1997 (Otomobil Kampayası)
 
Kredi ve Kefalet Kooperatiflerimizin en üst kuruluşu olan Türkiye Esnaf veSanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri, Merkez Birliğinin bir ekonomik kuruluşu olarak kurulduğu ilk günden bu güne kadar Teşkilatımıza ve mensuplarımıza son derece başarılı hizmetler vermiş bulunan ESGİMTAŞ A.Ş. yaklaşık 4 yıldır diğer uğraşı olanların dışında“OTOMOBİL KAMPANYALARI” düzenleyerek Teşkilatlarımızı ve mensuplarımızı taksitle otomobil sahibi yapmaya çalışmaktadır.

Bilindiği gibi bu kuruluş tarafından düzenlenen ilk otomobil kampanyası da sizlere Konfederasyonumuz tarafından duyurulmuştur ve bu kampanya sayesinde pek çok kuruluşumuz hizmet aracı sahibi olmuştur.

Esgimtaş A.Ş. tarafından tarafından düzenlenen yeni bir otomobil kampanyasına ilişkin belgeler genelgemiz ekinde bulunmaktadır.

Teşkilatımız ve mensuplarımız yönünden faydalı bir hizmet olarak görülen bu kampanyaya Konfederasyonumuzda güvence vermekte ve kuruluşlarınız ile odalarınızın kampanyaya katılmalarını tavsiye etmektedir.

Bilgilerinizi ve bağlı odalarınıza duyurulmasını rica ederiz.

 
 

Hasan Özcan

Ali Paşa AKSU

GENEL SEKRETER

GENEL BAŞKAN VEKİLİ

  
 

 

 
 
 


Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu
Tunus Cad. No:4 06680 Bakanlıklar / ANKARA
Tel: 0312 418 32 69 Fax: 0312 425 75 26
info@tesk.org.tr

KEP : tesk.evrak@hs01.kep.tr